Neden Biz?
İşimize, yaptırmak istediğiniz işleri doğru kavramakla başlıyoruz ve bu şekilde amacına uygun ve eksiksiz çalışmalar hazırlıyoruz. Gerekli gördüğümüz eksikleri sizlerin bilgisi dahilinde eklemeler yaparak dolduruyoruz ve karşılıklı görüşler sayesinde çalışmaları tamamlayıp hizmetinize sunuyoruz. Çalışmalarda da eksik görülen yerleri ve olmadığını düşündüğünüz kısımları yada eklemek istediklerinizi bize bildiriyorsunuz ve ekip halinde tekrar çalışmaların üzerinden geçip gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra tekrar size çalışmalarımızı sunuyoruz. Siz tasarımı beğenene kadar bu döngü halinde devam etmektedir. İşler baskı aşamasına geldiğinde tasarıma uygun olan kağıt türü ve uygulamalar sizinle paylaşılıp istekleriniz doğrultusunda işleriniz baskıya giriyor.

Hizmet Almadan Önce Yapılması Gerekenler!!

Grafik Tasarım için,
1- İhtiyaçlarınızı belirlemelisiniz.
2- Hedef kitlenizi tespit etmelisiniz ve bu konuda araştırmalar yapmalısınız.
3- Birlikte kullanılmasını isteyeceğiniz görsel doneleriniz var ise bunların yüksek çözünürlükte olmasını sağlamalısınız.
4- Çalışmada kullanılacak metinleri, sloganları ve başlıkları hazırlamalı ve yazım kuralları açısından doğru olduklarından emin olmalısınız.
5- Göz boyayan görsel konseptlerden kaçınmalı, anlaşılır ve sadece amaca uygun çözümlere yönelmelisiniz.

Logo ve Kurumsal Kimlik için,
1- Hedeflediğinize uygun örnekler üstünde araştırma yapmalısınız.
2- Kişisel beğenilerinizi bir kenara bırakmalı ve geniş düşünmelisiniz.
3- Kişisel renk tercihleri değil, amaca ve trende uygun seçenekler üstünde durmalısınız.
4- Kurumsal kimlik bağlamında neler ihtiyaç duyacağınızı ve şekillerini belirlemeli ve ön araştırma yapmalısınız.